Ev Dekorasyon Fikirleri

Minimalist Düzende , Modern Ev Dekorasyonu

Bu evimiz İskandinavya’da bulunmakta. Daha önceki İskandinav evlerini de baz aldığımızda gördüğümüz bir ayrıntı var. İskandinav evleri minimalist dekorasyon doğrultusunda dekore ediliyorlar ve saf güzellikleri insanı kendine hayran bırakıyor.

İnsana huzur aşılayan bu evler, modern ev dekorasyonu fikirleri arayanlar için gerçekten güzel örnekler. Az eşya, soft ve sade renkler, kısacası huzur ve ferahlık…….

Evin her odası beyaz ile dekore edilmiş. Tamamlayıcı renkler olarak ise soft renkler tercih edilmiş. Özellikle doğal renkler ve doğal malzemeler kullanılmış. Yerlerde kullanılan ahşap parkeler neredeyse tek zıtlık unsuru fakat çok dengeli bir görüntü elde edilmiş.

Bu evimizde farklı tek nokta, balkon dekorasyonu. Balkon duvarlarında tuğlalar kullanılarak, farklılık oluşturulmuş. Balkon dekorasyonunda duvar harici dekorasyonda yine beyaz eşyalar kullanılarak, ev dekorasyonunun devamlılığı sağlanmış.

Minimalist Düzende , Modern Ev Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir