Ev Dekorasyon Fikirleri

Ajda Pekkan’ın Evi

Sürekli sizlerle ünlülerin ev dekorasyonlarını paylaşacağımızı söyleyip, Gülben Ergen’in evini paylaşmıştık. Şimdi sıra Süper Star ‘ın evinde.

Ajda Pekkan Arnavutköy’ de bir apartman dairesinde oturuyor. Ajda Pekkan’ın oturduğu apartman Arnavutköy’de bir koruluğun içerisine konumlandırılmış. Eşsiz bir manzaraya sahip.

Genel itibariyle eve göz attığımızda, sade ve modern döşenmiş ayrıca yer yer Uzak Doğu  esintilerine rastlanıyor. Evin bütün duvarları beyaz.

Salonda çoğunlukla aile fotoğrafları bulunmakta. Bunun harici dekorasyonu güçlendirmek için az sayıda da olsa antika görünümlü aksesuarlara yer verilmiş.

Aslında bu apartmanda Ajda Pekkan’ın yan yana iki dairesi bulunmakta, birini stüdyo diğerini yaşam alanı olarak kullanıyor ve kardeşi Semiramis Pekkan da Süper Starın alt komşusu.

Ajda Pekkan’ın Evi Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir