Ev Dekorasyon Fikirleri

Yüzen Ev Tasarımları

Su yer yüzünde insanı en çok rahatlatan materyaldir. Ayrıca içinde kendimizi en huzurlu hissettiğimiz yer de evlerimizdir. Peki bu ikisi bir araya gelse….

Evet insanlar denizin ortasında, gölün ortasında kendilerine yüzen evler yaptırmışlar. Bizlere de hayran hayran seyretmek düşüyor. Aslında Türkiye’de de bunun örnekleri bulunmakta. Ama biz sizler için dünyadan örnekleri sunuyoruz bu gün.

Kimisi çok lüks tasarlanmış, kimi si ise oldukça sıradan ve doğal. Fakat bir ortak noktaları var ki bu evlerin, hepside yüzüyor.

 

 

Yüzen Ev Tasarımları Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir