Ev Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyonda Altın Rengin Kullanımı

Altın sarısı gibi parlak renkler 2014 oldukça moda. Altın değerli bir maden olduğu için, altın görünümlü herşey olduğundan daha lüks görünürler.

Sizde lüks ya da göz alıcı bir ev dekorasyonu istiyorsanız altın sarısı rengini dekorasyonunuza dahil etmelisiniz.

Fakat önemli olan nokta altın rengini kullanırken,  tek bir hata bütün dekorasyonu berbat edebilir. Bu nedenle doğru parçalarda doğru miktarda kullanılması gerekmektedir.

Altın sarı kullanımı için sizlere tavsiyemiz sakın büyük eşyalarda kullanmayın. Örneğin bir kanepeyi tamamen altın rengi kullanmak gibi. Küçük ayrıntılar her zaman için daha doğru tercih olacaktır. Ya da ayna gibi dekoratif eşyalarda kullanın fakat büyük eşyalardan bu rengi uzak tutun.

Sizler için en güzel altın rengi uygulamalarını sizler için seçtik. Sizlere güzel fikirler vereceğinizi düşünüyoruz.

Dekorasyonda Altın Rengin Kullanımı Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir