Ev Dekorasyon Fikirleri

Cesur Renklerle Dekore Edilen Daire

Bu renkli dekorasyona sahip dairemiz Brezilya’da bulunuyor. Geçekten çok cesur renkler bir arada kullanılarak etkili bir dekorasyon elde edilmiş. Fakat bu dairenin tek özelliği renklerden faydalanılarak dekore edilmesi değil, ayrıca doğu- batı sentezini de bünyesinde barındırması.

Eve hızlıca göz atıldığında farklılıklar hemen göze çarpıyor. Modern banklar ile eski tarz, tahta bir masa birlikte kombinlenmiş. Fakat gayet çekici. Gerçekten bu dairede her şey planlanılarak kullanılmış. Oda da hiç bir şey fazla ya da öylesine kullanılmamış.

Odamızın duvarlarında ve aksesuarlarda, sarı, mor ve parlement mavisi bir arada kullanılmış. Renk miktarları o kadar doğru ayarlanmış ki hiç bir renk baskın durmuyor.

Daha önceki yazılarımızda bu sene renkli dekorasyonun moda olduğunu ve nasıl kullanılması gerektiğini anlatmıştık. Bu salon örneğimiz sizler için güzel bir örnek. Duvarlar ve aksesuarlarda renkler faydalanırken, diğer alanlarda gri, krem gibi nötr renkler kullanılmış.

Evimizi incelediğimizde, duvar dekorasyonunun ön planda olduğunu görüyoruz. Duvar görselleri tablolarla daha da güçlendirilmiş.

Evimizin detaylı fotoğrafları resim galerisinde.

Cesur Renklerle Dekore Edilen Daire  Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir