Ev Dekorasyon Fikirleri

Modern Ev Dekorasyon Örneği

Bugün ki evimiz 73 metrekarelik oturum alanına sahip, bol ışık alan ferah bir daire. Bu dairemiz beyaz renk temel alınarak, canlı renkler ile tamamlanmış muhteşem modern daire örneği.

Dekorcenneti.com olarak bu daireyi çok beğendik. Oldukça sade fakat göz alıcı, rüya gibi bir ev. İnsan bu eve bakarken bile huzuru hissediyor ise içinde yaşarken çok mutlu anılara imza atacağı kesin.

Bu evimizin dekorasyonunda, yerlerde açık renkli parke ve beyaz duvarlar tercih edilmiş. Ayrıca açık bir mutfağa sahip, fakat alan sınırları belli edilmek için küçük duvarlardan faydalanılmış. Evimize hızlıca göz attığımızda ferah ve düzenli modern bir ev görüntüsü zihnimizde yer ediyor.

Evimizde sadelikten yana bir dekorasyon haritası takip edilmiş. Az sayıda fakat doğru renklerdeki doğru eşyalarla da dekorasyon tamamlanmış.

Modern Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir