Ev Dekorasyon Fikirleri

Mavi ve Beyaz Kombinasyonu Kullanılan Modern Ev Dekorasyon Örneği

Evimiz 2+1 orta büyüklükte, şirin, modern dekorasyonlu, kullanışlı bir ev örneği. Evimizde bir amerikan mutfak, bir yatak odası, bir çocuk odası ve banyo bulunmakta. Evimizde her alanda beyaz ve mavi ikilisi kullanılmış.

Oturma odası ve mutfakta çok sayıda dolaba yer verilmiş ve küçük evlerin orta sıkıntısı depolama sorunu ortadan kalkmış.

Evimizde mavi ve beyaz kombinasyonu haricinde tamamlayıcı renk olarak gri ve vurgulama için hardal sarısı gibi sarının tonlarından faydalanılmış. Bu evimizi anlatırken aslında sadece modern demek yeterli değil. Çünkü evimiz minimalist dekorasyona da sahip.Evimizde fazladan ve gereksiz hiç bir eşyaya yer verilmemiş, yeterli depolama alanı da bulunduğu için evimiz oldukça düzenli bir görüntüye sahip.

Evimizin ayrıntılı resimlerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Mavi ve Beyaz Kombinasyonu Kullanılan Modern Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir