Ev Dekorasyon Fikirleri

Kahverengi ve Tonları İle Dekore Edilen Lüks Ev Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle paylaşacağımız evimizi biz çok beğendik. Evimizin en çok dikkat çeken ayrıntısı yatak odaları ve banyo hariç diğer hiç bir alanda kapı olmaması. Evet aslında evimiz kısmen açık ev örneği.

Bu evimiz oldukça geniş 4+1 bir daire. Evimizde oldukça geniş bir salon, geniş bir yatak odası, bir oturma odası, bir oyun odası, geniş bir mutfak ve geniş banyo bulunmakta.

Evimizin dekorasyonunda kahve rengi ve tonları kullanılmış. Genel itibariyle klasik ürünler dikkat çekiyor ve aslında evimiz minimalist bir dekorasyona sahip.

Salon oldukça geniş bir alana sahip ve salon ile yemek odası küçük bir seperatör aracılığıyla bir birinden ayrılmış. Oturma odasının yanında ki oda, bir çocuk oyun odası olarak dekore edilmiş ve evimizin en renkli farklı alanı burası olmuş.

Evimizin ayrıntılı resimleri incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kahverengi ve Tonları İle Dekore Edilen Lüks Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir