Ev Dekorasyon Fikirleri

Farklı Renklerin Kullanıldığı Ev Dekorasyon Örneği

Bugün ki evimiz gerçekten çok dikkat çekici bir ev. Evimize hızlıca göz attığımızda minimalist, abartı olmayan fakat renkli bir daire görüyoruz.

Evimizin temel renkleri nötr gri ve kahve tonları. Fakat evin belli alanlarında turuncu, sarı, mavi, yeşil gibi canlı renklerde kullanılmış. Canlı renklerin kullanımı doğru ölçüde olduğu için, evimiz oldukça sade fakat gösterişli bir hava sergiliyor. Evimiz 2014 dekorasyon trendlerine çok uygun bir dekorasyona sahip.

Evimizde bir açık mutfak, iki yatak odası, 2 banyo bulunmakta. Evin genelinde sürgülü kapılar kullanılmış. Bizim en sevdiğimiz noktalardan biri ebeveyn banyosunda ki cam duvarlar ve misafir banyosunda kullanılan yeşil kapı ile turuncu aynanın uyumu.

Evin bütün alanlarında klasik mobilya ile modern mobilyalar güzel bir ahenkle kombine edilmişler. Evimiz yeni evli bir çift için her yönüyle oldukça uygun bir daire örneği.

Evimizin ayrıntılı resimlerini incelemek için resim galerimizi ziyaret ediniz.

Farklı Renklerin Kullanıldığı Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir