Ev Dekorasyon Fikirleri

Ombre Tekniğiyle Ev Dekorasyonu

Bayanların çoğu ombre kelimesini biliyordur. Ombre kelime anlamı, koyudan açığa doğru giden renk demektir. 2014 yılı saç rengi modasında trend ombre saç renkleri. Neyse biz dekorasyona tekrar dönelim. Ombre tekniği 2014 yılında sadece saçta değil ev dekorasyonunda moda. Daha önce ki yazılarımızda canlı renklerin ne kadar moda olduğunu anlatmıştık. Ev dekorasyonunda canlı renkleri kullanırken ombre tekniğini de kullanırsanız iki trende bir arada sahip olmuş olursunuz.

Ayrıca en güzel yanı bütün dekorasyonda kullanmak zorunda değilsiniz. İsterseniz kendiniz bir ombre tablo yapın, dilerseniz bir ombre nevresim takımı edinin, omre bir halı ya da duvarlarınızı ombre tekniği ile boyayın.

Doğru kullanılan ombre yöntem gerçekten etkili sonuçlar ortaya çıkartıyor. Sizler için farklı ombre dekorasyon örneklerini bir araya getirdik. Resim galerimizi inceleyip fikir sahibi olabilir ve ilham alabilirsiniz.

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir