Ev Dekorasyon Fikirleri

Geniş 1+1 Dairenin Renkli Dekorasyonu

Bugün sizlerle paylaşacağımız dairemiz oldukça eski bir evin restore edilmesiyle elde edilmiş 1+1 geniş bir daire. Evimizde bir açık mutfak, bir yatak odası ve bir banyo bulunmakta.

Evimizi incelediğimizde yer yer eski halinden kalma parkelerin korunduğunu görmekteyiz. Evimiz genel itibariyle canlı renklerle dekore edilmiş. Çoğunluğu kırmızı, mavi, yeşil ve fuşya renklerin hakim olduğu evimizde yer yer başka renklere de rastlamaktayız.

Evimizde diğer gözümüze çarpan noktalar, mutfak ile oturma odasını ayırmak için kullanılan ince duvarın üzerine yazılan şiir ve diğer nokta evin tüm alanlarında duvar dekorasyonu için vintage tarzı çerçevelerden yararlanılması.

Evimizde modern ve rahat mobilyalar tercih edilmiş. Mobilyalarda soft renkler hakimken, duvar ve aksesuarlar oldukça canlı renklere sahip.

Evimizin ayrıntılı fotoğraflarını incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Geniş 1+1 Dairenin Renkli Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir