Ev Dekorasyon Fikirleri

1+1 Dubleks Daire Dekorasyon Örneği

Bugün yine çok şık bir daire ile karşınızdayız. Dairemiz 1+1 daire. Alt katta bir açık mutfak, üst katta bir yatak odası ve banyo bulunmakta.

Evimizde temel renk beyaz ve bazı noktalarda canlı renkler ile dekorasyon tamamlanmış. Evimiz oldukça sade, şık ve düzenli. Ev duvar dekorasyonunda beyaz ve gri renk kullanılmış. Yemek alanı ile oturma odasını ayıran ince duvar ve televizyon arkasında yine gri renk tuğla görünümlü duvar kağıtları oda da farklı bir doku oluşturmuş.

Evimizin alt katı son derece modern olmasına karşın, üst kat biraz daha klasik bir dekorasyona sahip durumda. Yatak odasında kullanılan beyaz ve kapitoneli yatak, gri desenli yatak arkası duvarı ve yatak odasında kullanılan dekoratif aksesuarlar odayı oldukça iddialı bir görüntüye kavuşturmuş.

Evimizi ayrıntılı incelemek için resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

1+1 Dubleks Daire Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir