Ev Dekorasyon Fikirleri

Küçük Açık Ev Dekorasyonu

Türkiye’ de çok alışılmamış ve nadiren görülen açık ev modelleri, ilerleyen yıllarda ülkemizde oldukça tercih edilecek. Özellikle yalnız yaşayanlar ve yeni evli çiftler için uygun olan açık ev (1+0) modelleri, mutfak, oturma odası ve yatak odasını aynı alanda barındıran ev modelleridir. İsteğe bağlı olarak bu ev modellerinde seperatörler yardımıyla sınırlar belirlenebilir ya da tamamen açık olarak kullanılabilir.

Bugün sizinle paylaşacağımız dairemiz tamamen açık bir ev olarak dekore edilmiş. Bu evimizin dekorasyonunda klasik ile modern eşyalar, eski ile yeni mobilyalar bir birleriyle kombine edilmişler.

Ev dekorasyonunda beyaz, gri ve siyah renkler hakimken, sarı gibi renklerle de bazı bölgeler vurgulanmış.

Evimizde bu oda haricinde bir adet de banyo bulunmakta. Banyo zemininde ve bazı duvar bölümlerinde eskitme görünümlü fayanslar kullanılmış.

Evimizi ayrıntılı olarak incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Küçük Açık Ev Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir