Ev Dekorasyon Fikirleri

Nötr Renklerin Kullanıldığı Şık Büyük Daire Dekorasyonu

Bugün ki örnek dairemiz oldukça büyük bir daire. Genel itibariyle nötr renkler denilen kahve ve bej renk tonlarıyla dekore edilmiş. Evimizin özellikle salonu oldukça geniş. Salonda bir adet oturma alanı, bir adet televizyon seyretme alanı, yemek odası, ve modern tasarımlı bir mutfak bulunuyor.

Ayrıca evimizde bir yatak odası, bir genç odası, 3 banyo ve çalışma odası bulunmakta. Evimizde en çok göze çarpan nokta, ebeveyn banyosunda cam önünde ki jakuzi oluyor.

Evimize hızlıca göz attığımızda,  minimalist tarzda dekore edilmiş lüks bir ev olduğunu görüyoruz. Ayrıca evimizin mutfağı da özel bir tasarıma sahip, çok zarif dikkatli bakılınca mutfak olduğu anlaşılan bir alan

Evimizi detaylı olarak incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Nötr Renklerin Kullanıldığı Şık Büyük Daire Dekorasyonu Resim Galerisi

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir