Salon Dekorasyonu

Marshall Gör ve Boya Uygulaması İle Renginizi Duvarınızda Görün

Marshall boya tarafından geliştirilen mobil uygulama Marshall Gör&Boya uygulaması şimdiye kadar yaklaşık 2,5 milyon kişi tarafından indirildi. Seçtiğiniz rengin duvarınızda nasıl göründüğünü görmeye yarayan bu uygulama sayesinde bir çok “acaba” dan kurtulmuş oluyorsunuz. Seçtiğiniz renk duvarda nasıl duruyor, açtı mı koyu mu kaldı düşüncelerini uygulayıp sonuca bağlayabilirsiniz.

 

Ödüllü uygulama sayesinde odadaki renkleri gerçek zamanlı olarak izleyebilir, kararınızı rengi gördükten sonra verebilirsiniz.

Marshall gör-boya sayfası : https://www.marshallboya.com/tr/articles/grboya-uygulamas-ile-hayallerinizdeki-tum-renkler-parmanzn-ucunda

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir