Oturma Odası Dekorasyonu

Lazzoni Mobilya Köşe Takımı Modelleri

2015 Köşe takımları modelleri ile salonlarınızda çok geniş mekânlar oluşturan çok şık seçimler olmaktadır. Kullanılacak alanların durumuna göre farklı boyutlarda farklı eklentilerle sunulan modellerinde lazzoni en iddialı markalardan olmaktadır.

Lazzoni 2015 köşe takımları arasında beyaz, turkuaz gibi açık renkler kullanılırken tasarımlarında bazen L tipi olurken bazen daha geniş köşe tasarımları bulunabilmektedir. İşlevsellikleri öne çıkan modellerde sağlanan rahatlık ile konforda garantilenmektedir.

Modern tasarımlar arasında kenar kısımlarında kullanışlı sabit sehpalarda bulunmaktadır. Orta kısımları raf olarak kullanılabilen bu modellerin üst kısımları servis için çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Köşe takımı modellerinde kaliteyi ilke edinen lazzoni, sunduğu ürün yelpazesi ile yapacağınız seçimlerinizde uzun yıllar bozulma, deforme olmadan kullanım imkânı sağlayacaktır. Modern çizgiler kullanıldıkları alanlarda ferah, konforlu ortamlar oluştururken aynı zamanda kendi tarzınızı oluşturabileceğiniz kombinler de çok estetik görünümler oluşturacaktır.

Lazzoni Mobilya Köşe Takımı Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir