Ev Dekorasyon Fikirleri

Aynalı Tepsiler İle Dekorasyon

Ev Aksesuarları alanında gün geçtikçe yeni modeller ortaya çıkmakta farklı, orijinal tasarımlar için çok parlak fikirler oluşturabilmektedir.

İçi aynalı tepsiler yemek masanızda içerisinde çok şık fincan ya da çay takımları ile ihtişamlı görünümler oluştururken, orta sehpanızın üzerinde en güzel çiçekleriniz için çok şık sahne olacak, çiçeğinizin estetiğini çok hoş bir şekilde sergileyebileceksiniz.

Gümüş ya da altın varaklarla kullanılan her mekâna saray esintileri sunabilecek, içerisinde konumlandıracağınız bibloları veya farklı aksesuarları daha hoş biçimde sergileyebileceksiniz.

Tuvalet masalarında parfümlerinizi sıralayabilir, konsol takımlarınızın üzerinde çok hoş bir alan oluşturabileceksiniz. Kullandığınız aksesuarların toplu durması estetik açıdan çok orijinal bir fikir olabileceğinden mekânlarda farklılık oluşturmak için ideal bir alternatif olabilecektir.

Ayrıca aynalı tepsi içerisine en güzel mumlarınızı koyarak, mumları yaktığınızda ışığın aynadan yansıması ile çok daha mükemmel ortamlar elde edebilirsiniz.

Aynalı Tepsiler İle Dekorasyon Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir