Salon Dekorasyonu

L Salon Dekorasyon Fikirleri

Bilenler bilir, L tipi salona sahip olanların dekorasyon konusunda bir takım sıkıntıları vardır. Her şeyden önce salonun yapısı itibari ile mobilyalar kolay kolay yerleştirilemezler. Ama her ne kadar dekorasyonu kafa karıştırsa da benim en çok sevdiğim salon tipi kesinlikle L salon modelleridir.

Çünkü bu sayede yemek odası ile oturma kısmının sınırlarını farklılaştırabilir salonun içi yerine farklı bir alanda yemek odanızı konumlandırabilirsiniz.

Yine tam yerleri bulunamayan eşyaların sanki yeni taşınılmışta henüz yerleştirilmemiş görüntüsü can sıkar. İşte bu durumda kalan hanımlar için L tipi salon dekorasyonuna dair birkaç fikrimiz olacak.

Eğer böyle bir salonunuz varsa öncelikle koltuk takımınızı küçük ebatlarda ya da köşem olarak tercih etmelisiniz. Salonda kullanacak olduğunuz halıyı ise iki parça seçip açık renklerde tercih etmelisiniz.

Salonun duvarlarına mobilyanıza ve içeriğe uygun panolar asılabilir, ama aşırıya kaçmamak şartı ile. Çok fazla eşya kullanılmamalıdır. Zaten dar görünen salon birde haddinden fazla eşya ile iyice daralacağından, bu konu üzerine odaklanılmalıdır.

L Salon Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir