Ev Dekorasyon Fikirleri

Kuru Yapraklar İle Sonbahar Dekorasyonu

Sonbaharda sararıp dökülen yapraklar insanı biraz hüzünlendirir, ama sevimlide gelir. Dışarıda gördüğümüz yaprakları toplayıp eve götürmek gelir içimizden.

Sonra ne yapacağım der vaz geçeriz. Aslında kuru yapraklar ev dekorasyonunda çok işe yarayabilir. Biz sizler için birkaç fikir sunacağız.

Böylece dilediğiniz kadar yaprak toplayıp evinizde farklı bir hava estirebileceksiniz. Öncelikle büyük ebatları olan yaprakları cam sehpanızın alt kısmına koyabilir, ya da aynı işlemi yemek masanız için gerçekleştirebilirsiniz.

Yine cam bir fanus kullanarak farklı bir dekor elde edebilirsiniz. Fanus içerisine önce çakıl taşı koyup, sonrasında yaprakları gelişi güzel doldurabilirsiniz.

Yine büyük ebatlı yapraklardan tablolar yapabilir, ya da buzdolabının üzerine tutturabilirsiniz. Son olarak da kuru bir dalın üstüne yapraklar boyanıp yapıştırılarak dekor yapılabilir.

Kuru Yapraklar İle  Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir