Mutfak Dekorasyonu

İstikbal Regina Mutfak Modelleri

Bir markanın geçmişine ve ne kadar piyasada tutunduğuna bakarak anlayabiliriz, başarı çıtasının ne derecede olduğunu. İşte başarısına yorum bile yapılmayacak bir markadan aynı sözlerle dillendirilebilecek bir mutfak.

 

İstikbal regina mutfaklar hanımları gülümsetecek modeller ile piyasadaki yerini çoktan almıştır. Bu mutfaklara bakıldığında insanın kendi mutfağını gözü görmez oluyor.

 

Sizce alt kısımlarının tamamı kırmızı, üst kısmının tamamı beyaz ve gümüş rengi tutacak detaylı mutfak övgüyü hak etmez midir? Yine alt dolaplarının orta kısmı mor alt ve üst kısımları beyaz renklerde olan mutfak modeli süper duruyor.

 

İç açıcı bir model olan Amerikan mutfak tipinde kahve köpüğü renkte hazırlanmış olan modelde gerçekten harika duruyor.

İstikbal Regina Mutfak Modelleri  Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir