Ev Dekorasyon Fikirleri

Klasik Dekore Edilmiş Lüks Ev Örneği

Bugün sizlerle klasik tarzda dekorasyon uygulanmış geniş bir ev dekorasyonunu paylaşacağız. Evimiz Chicago’ da bulunmuyor. Aslında bu ev küçük bir daireymiş fakat ev sahipleri iki daireyi birleştirip geniş bir daire elde etmişler.

Evimizde kahve ve bej tonlarının ağırlıklı kullanıldığı sade ve şık bir dekorasyon görüyoruz.  Ayrıca evin genelinde boydan boya büyük pencereler kullanılarak, daha ferah bir ortam elde edilmiş.

Evimizin salonunda klasik fakat rahat koltuklar tercih edilmiş. Evin genelinde olduğu gibi bu alanda da kahve ve bej renkleri ağırlıklı olarak kullanılmış.  Ayrıca salonumuz mükemmel bir deniz manzarasına sahip bir oda.

Evimizin ayrıntılı resimlerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Klasik Dekore Edilmiş Lüks Ev Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. 2014 sarkıt avize modellerinizin görselinde ilk sıradaki siyahve beyaz uç kenarları ahşap avize modeline nasıl ulaşabileceğim konusunda yardımcı olursanız memnun olurum. avizeyi tam nasıl inceleyebilirim .detaylı bilgi verirmisiniz?? teşekkürler

  2. en üst sol resimdeki lambaları nereden temin edebileceğim konusun yardımcı olurmusunuz..

  3. 2014 sarkıt avize modelleri içerisindeki beğendiklerimi nereden ve nasıl alabileceğim hususunda bilgi verebilirmisiniz lütfen. Teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir