Ev Dekorasyon Fikirleri

Japon Tarzı Minimalist Daire Dekorasyon Örneği

Bugün sizinle paylaşacağımız ev dekorasyon örneğine hızlıca göz attığımızda minimalist tarzda Japon stili bir ev dekorasyonu oluşturulmuş.

Genel itibariyle beyaz ve siyah rengin hakim olduğu, modern çizgilere sahip ve az sayıda eşyanın kullanıldığı oldukça güzel bir ev dekorasyon örneği ile karşınızdayız.

Evimiz toplamda 80 metre kare oturum alanına sahip. Ayrıca ev dekorasyonunda klasik ve modern eşyalar bir arada kullanıarak zıtlıklar oluşturulmuş. Zıtlık ayrıca koyu renkli parkeler ile beyaz renklerle de sağlanmış. Bu zıtlıkların kullanımı evi oldukça hareketlendirmiş.

Evimizde bir mutfak, bir oturma odası, bir banyo ve bir yatak odasından oluşuyor. Oturma odasında kullanılan siyah beyaz renkler, evin diğer alanlarında da kullanılmış.

Evimizin ayrıntılı resimlerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Japon Tarzı Minimalist Daire Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir