Ev Dekorasyon Fikirleri

73 Metre Karelik Küçük Evin Ferah Dekorasyonu

Bugün sizlerle paylaşacağımız dairemiz 73 metre karelik küçük bir daire örneği. Evimizde bir adet açık mutfak, bir çocuk odası , yatak odası banyo bulunan 2+1 daire örneği.

Ev dekorasyonunun temel rengi beyaz ve beyaz renk mor, yeşil ve siyah gibi renklerle tamamlanmış.Renkler incelendiğinde hiç birinin canlı, parlak renkler olmadığını, hepsinin doğal renklerden seçildiğini görüyoruz. Evimiz kullanılan renklerin etkisiyle çok ferah, çok sıcak bir havaya bürünmüş.

Evimizde oturma odası ve mutfak amerikan mutfak modeli dediğimiz açık mutfak olsa da sınırları belirlemek için arada küçük bir duvar kullanılmış. Bu duvar oda için hem televizyon ünitesi görevi görüyor hem de mutfak dolaplarına bakan arka tarafı da mutfak dolap ve tezgahlarını üzerinde barındırıyor.

Evimizi ayrıntılı olarak incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

73 Metre Karelik Küçük Evin Ferah Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir