Salon Dekorasyonu

İstikbal Oturma Odası Salon Koltuk Takımları ile Harika Dekorasyon Örnekleri

Birbirinden harika İstikbal salon oturma odası koltuk takımları ile oluşturulmuş benzersiz dekorasyon örneklerini çok beğeneceksiniz. Düğün hazırlıklarının vazgeçilmezleri arasında bulunan ev eşyaları seçiminde oldukça kararsız kaldığımızı hepimiz biliyoruz. Yalnızca düğün hazırlıkları değil evini yenilemek isteyenler için de bu durum geçerli.

Evimizin dekorasyonunda koltuk takımı seçimi çok önemli. Odanın atmosferini seçtiğiniz mobilya ile yeniden düzenleyebilir ya da baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Seçtiğiniz koltuk takımının hem kaliteli olmasını hem de şık durmasını istiyorsanız İstikbal’den benzersiz salon, oturma odası koltuk takımı tasarımlarına göz atmanızda fayda olacak. 

1. İstikbal Pery Deluxe Takım

Modern chester tarzında tasarlanmış bir takımdır. Şık tasarımı, P koltuk yapısı, ikili ve üçlü ünitelerinin sırt kısmında çektirme uygulamaları bulunmaktadır. Yüksek ayaklı yapısıyla temizliğe oldukça uygundur. 

Pery Deluxe takımın fiyatı ise 8.009,00 TL’dir. 

2. İstikbal Luis Koltuk Takımı

Konsept olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda yemek odası, yatak odası, tv ünitesi ürünleri de bulunmaktadır. Ürünlerin sırtında bulunan düğme detaylı minderleri ile şık bir tasarıma sahiptir. Ürünlerde gri renk alternatifi de bulunmaktadır. Ürünün fiyatı 3’lü, 2’li ve berjer takım olmak üzere 6.674,00 TL’dir. Kenardaki dolap modelinin renk uyumuna da dikkat edin.

3. İstikbal Gallery Deluxe Takım

Tasarımı oldukça zengin olan bu takımda sırt minderleri ve oturma kısmında dikey makrome detayları bulunmaktadır. Zero-wall mekanizması ile kolay bir biçimde yatak olabilmektedir. Yemek odası ve yatak odası ürünleriyle konsept olarak tasarlanmıştır. Ürünün peşin fiyatı 3’lü, 2’li ve berjer olmak üzere 7.456,00 TL’dir. 

4. İstikbal Serena Koltuk Takımı

İkili ve üçlü ünitelerin kolluk kısmında metal klapa detayları bulunmaktadır. Sırt kısmında dikey kapitone detayları ile şık bir tasarıma sahiptir. Ürünlerde yüksek ayak kullanılmış olup temizlik açısından kolaylık sağlamaktadır. Ürünün 3’lü, 2’li ve berjer fiyatı 7.196,00 TL’dir. 

5. İstikbal Mira Koltuk Takımı

Ürünün yüksek ayakları ve kol yanlarında bulunan makromeler ile modern bir görünümü bulunmaktadır. İkili ve üçlü ünitelerinde sırttan yatma yatak mekanizması bulunmaktadır. Ayak kısmında ceviz ve beyaz olmak üzere iki alternatifi vardır. Ürünün fiyatı ise 3’lü, 2’li ve berjer takımda 5.055,00 TL’dir. 

6. İstikbal Rosalina Deluxe Takım

Bu ürünle orta ve zigon sehpa alternatifi ile beraber şık bir konsept yakalamak mümkündür. Ürünün üçlü ve ikili ünitelerinde kanepe mekanizması bulunmaktadır. Ürünün fiyatı 6.549,00 TL’dir.

7. İstikbal Liva Deluxe Takım

 

Modern avangard tarzı bir görünüme sahiptir. İkili ve üçlü ünitelerin sırt kısmında çektirme uygulamaları ile şık bir tasarıma sahiptir. Yüksek ayak tasarımı ile temizlik kolaylığı sağlar. Sırttan çekme mekanizması ile yatak olabilir. Ürünün fiyatı 6.848,00 TL’dir.

8. İstikbal Santa Deluxe Takım

Küt ve kulaklı tasarım yapısı ile modern bir görünüm birleştirilmiş ve şık bir tasarım elde edilmiştir. Yerden yüksek tasarımı hem temizlik kolaylığı açısından hem de görünüm olarak oldukça şıktır. Farklı renkteki berjer ile konsept bütünlüğü sağlanmıştır. Ürünün 3’lü, 2’li ve berjer fiyatı 7.062, 00 TL’dir.

9. İstikbal Santino Koltuk Takımı

Minimal tarzdaki ince kol ve retro ayak yapısı ile yepyeni bir tasarım.

Oturum ve sırt kısmında dikey kapitone uygulamaları mevcut. Berjerin sırt kısmında yarma uygulaması ve soft hatlara sahip. İkili kanepe alternatifi bulunmaktadır. Böylelikle koltuk takımı olarak da tercih edilebilir. Ürünün fiyatı 4.919,00 TL’dir.

10. İstikbal Scarlet Koltuk Takımı

Bakır tonlarında ayak detaylarına v modern bir görünüme sahiptir. Yerden yüksek ayak yapısı hem temizliğe hem de fonksiyonelliğe oldukça uygundur. Ürünün fiyatı ise 6.701,00 TL’dir.

11. İstikbal Palma Koltuk Takımı

Bakır tonlarındaki ayak yapısı ile evinize modernlik katabilir. Dikey kapitoneli oturum yapısı konfor sunar.  Kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır. Koltuk kenarındaki örgü battaniye modeli de çok şık durmuş. Ürün Fiyatı 6.420,00 TL’dir.

12. İstikbal Lucas Koltuk Takımı

Sade şık tasarımı ve farklı kasa yapısı mevcuttur. Sırt minderleri ve mavi ayak yapısı ile konsepte bütünlük katar. Mavi, beyaz, ceviz rengi olmak üzere 3 farklı ayak alternatifi bulunur. Ürün fiyatı 3’lü, 2’li ve tekli berjer olmak üzere 5.194,00 TL’dir. 

13. İstikbal Vals Koltuk Takımı

P kol yapısı ve kol bölümlerinde yer alan düğme ve çektirme uygulamaları ile modern ve şık bir tasarımdır. Kolayca yatak olabilir. Alternatif renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün fiyatı  6.985,00 TL’dir.

14. İstikbal Vigo Koltuk Takımı

Chester tarzına sahiptir. 3’lü ünitelerde yatak mekanizması bulunmaktadır. Ürün fiyatı 9.344,00 TL’dir.

15. İstikbal Baron Deluxe Takım

Silinebilir kumaş, sandık fonksiyonu, yumuşak kumaş dokusu ve yatak olma özelliği bulunmaktadır. Ürün fiyatı  5.866,00 TL’dir.

16. İstikbal Elizya Deluxe Takım

Rahat temizlik için yüksek ayak, silinebilir kumaş, sandık fonksiyonu, yumuşak kumaş dokusu ve yatak olma özelliği ile oldukça modern ve şık bir üründür. Ürün fiyatı 5.698,00 TL’dir. Mutfak dolap modellerinde bu kanepe renginin kullanımını da deneyebilirsiniz. Aşağıda bulunan Koçtaş hazır mutfak dolap modelleri konumuzda harika tasarımları inceleyebilirsiniz.

17. İstikbal Lima Koltuk Takımı 

Yüksek ayaklar, oturum ve kol yanında bulunan makromeler ile modern bir görünümü vardır. Üçlü ve ikili ürünlerinde sırttan yatma mekanizması bulunmaktadır. Ceviz ve beyaz olmak üzere iki farklı ayak alternatifine sahiptir. Ürün Fiyatı 6.870, 00 TL’dir.

18. İstikbal Gold Deluxe Koltuk Takımı

Silinebilir kumaş, sandık fonksiyonu, yumuşak kumaş dokusu ve yatak olma özelliği bulunmaktadır. İnce tasarım özelliği ile modern bir görünüme sahiptir. Ürün fiyatı 7.078,00 TL’dir.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir