Oturma Odası Dekorasyonu

İpek Mobilya Köşe Takımları

Yeni ev kuranlar ve koltuk takımlarını yenilemek isteyenler, İpek Mobilyanın yeni sezon hazırlıklarına bir bakmanız tavsiye olunur.

Birbirinden farklı köşe takımları gerçekten görülmeye değer. Renklerin uyumunu kanıtlamış olan koltuk takımlarında köşe tercih ederseniz dar yapıya sahip olan oturma odanıza ferah bir görünüm kullanışlı bir alan kazandırmış olursunuz. 

İpek mobilya köşe takımlarında yeni sezon ürünleri şu şekilde sıralanabilir. İlk dikkati çeken beyaz zemin kullanılarak hazırlanmış olan, renkli yastıklar ile süslenmiş koltuk takımı hoş bir duruş için idealdir.

Yine siyah renk zeminli gri tonlarda yastıklar ile hazırlanmış olan takımlar elif bir görünümdeler. Kalitenin öncüsü olan ipek mobilyanın da öncüsü olarak yoluna devam ediyor.

İpek Mobilya 2015 köşe takımı modellerini resim galerimizde sizler için bir araya getirdik. Galerimizi ziyaret ederek modelleri inceleyebilirsiniz.

İpek Mobilya Köşe Takımları Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir