Bebek ve Çocuk Odası Dekorasyonu

Erkek Çocuk Odaları İçin Perde Modelleri

KRALLARA LAYIK

Kız çocukları kadar ne istediğini belirtemeyen ya da pek umurunda olmadığı için fikir beyan etmeyen erkek çocuklarının oda dekorasyonlarının mimarı annelerin ta kendileridir.

İş annelere düştüğü için odanın tamamını anne kendi zevkine göre dekore eder. Bu aşamada annelere önerimiz her ne kadar fikir beyan etmeseler de yinede çocuklarının fikirlerini sormaları olacaktır.

Anneler için erkek çocuk odalarında kullanabilecekleri perde fikirlerinden birkaçı şöyledir.  Senenin öne çıkan modellerinden birisi beyaz zemin üzerine gri ve kahverengi desenleri olan perdeler.

Yine erkek çocuklarının da beğenisini kazanacak olan örümcek adam resimli perdeler dikkat çekmekteler.  Sarı, mavi ve gri tonları ile hareketlendirilmiş olan perdelerde düşünülebilir.

Erkek Çocuk Odaları İçin Perde Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir