Ev Tekstili

Farklı Perde Modelleri

Değişen dekorasyon modası ile birlikte, perdeler de zamana ayak uydurarak değişim yarışına giriyorlar. Her geçen gün çok farklı, çok şık perde modelleri bizlerin beğenisine sunuluyor.

 

Bugün biz de sizler için farklı ve şık perde modellerini bir araya getirdik. En çok hoşumuza giden model ise duvar kağıdı görünümüne sahip, üç boyutlu baskılı zebra perdeler oldu. Aslında bu perdelere zebra perde demek pek doğru olmasa da zebra perde modeli olarak geçiyorlar. Bu perdeleri zebra perdelerden ayıran nokta, perde açılırken resimde boşluk olmadan stor perde mantığı ile çalışması.

 

Hatırlatmadan geçemeyeceğimiz nokta, perde seçimi yapılırken öncelikle odanın doğal ışık yapısı dikkate alınmalı, sonrasında ise odamızın dekorasyonunu tamamlayıcı özellikte olmasına dikkat edilmeli. Hatırlatmamızı da yaptıktan sonra sizleri bu şık perde modelleri ile baş başa bırakıyoruz. Modelleri incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Farklı Perde Modelleri Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir