Ev Dekorasyon Fikirleri

Sade ve Modern Daire Dekorasyon Örneği

Bu yazımızda sizlerle paylaşacağımız dairemizde oldukça sade fakat şık bir dekorasyon uygulanmış. Bu nedenle de toprak grubu renkler ile gri ve beyazlar bir arada kullanılmış.

Evimizde bulunan açık mutfakta, oturma alanında krem renk koltuk, josefin koltuk ve puflar tercih edilirken. Kenarda küçük, yuvarlak bir masa ve dört adet şık sandalyeler ile şirin bir yemek alanı oluşturulmuş. Mutfak ise ince uzun ve bol dolaplı şekilde tasarlanmış.

Yatak odamızda incelediğimizde yine son derece sade dekorasyon uygulanmış ve toprak tonları kullanılmış.

Banyoda da evin genel dekorasyonu takip edilerek açık kahve fayanslar kullanılarak çok şık ve gösterişli banyo oluşturulmuş.

Bu şık dairemizi incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 Sade ve Modern Daire Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir