Ev Dekorasyon Fikirleri

New York’ dan Şık Bir Daire Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle paylaşacağımız dairemiz New York’ da Brooklyn de bulunuyor. Evimiz son derece lüks bir mimari ve lüks dekorasyona sahip. Evimizin hem mimarisi hem de dekorasyonu lüks olmasının yanı sıra, modern bir stile sahip.

Evimizin bulunduğu apartman, tamamen cam duvarlar kullanılarak tasarlanmış. Bu cam duvarlarda, oldukça dikkat çekici ve şık bir görüntü oluşturmuş.

Evimizin salonunda beyaz köşe takımı kullanılmış. Köşe takımının üzerinde de renkli yastıklar kullanılarak oda içerisine hareket kazandırılmış. Ayrıca bu alanda siyah ve modern berjer kullanılarak dekorasyon tamamlanmış.

Mutfakta, yatak odasında ve banyoda yine beyaz renk kullanılmış. Beyaz rengin saflığı ve cam yüzeyler ev içerisinde huzurlu bir atmosfer oluşturmuş.

Bu şık daire dekorasyon örneğimizi incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

New York’ dan Şık Bir Daire Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir