Ev Dekorasyon Fikirleri

Dekoratif Resimli Fayans Modelleri

Fayanslar, kullanım ve temizlik kolaylığı nedenleriyle yıllardır banyo, mutfak ve yer döşemesi olarak vazgeçilmez malzemelerdir.  Bunun yanında fayanslar dekorasyonda da önemli bir rol oynamaktadır. Fakat dekorasyonda fayans kullanımı denilince akla hep klasik kullanım yolları gelmektedir. Tek renk fayans arasına şekilli fayanslarla şerit geçilmesi. Bir kaç farklı renkte fayans ile kombinasyon oluşturulması v.s.

Artık bu düşünceniz tamamiyle değişecek çünkü; artık fayansalar ev dekorasyonunda önemli sanat eserleri gibi kullanılacaklar.  Ev dekorasyonunda temel kavramların değişmesiyle beraber fayanslar da değişerek oldukça iddialı form kazandılar.

Dekorcenneti.com olarak dekoratif fayans uygulamalarını, sizlere fikir vermesi için derledik ve beğeninize sunuyoruz.Resim galerimizi ziyaret ederek örnekleri inceleyebilirsiniz.

 

 

Dekoratif Resimli Fayans Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir