Ev Dekorasyon Fikirleri

Eviniz Detaylar İle Renklensin

Daha önceki yazılarımızda 2014 yılında, dekorasyonda canlı renklerin moda olduğunu ve renklerin nasıl kullanılması gerektiğini anlatmıştık.

Bugün ki yazımızda ise büyük alanlarda canlı renkleri kullanmaya cesaret edemeyenler için küçük ayrıntılarda canlı renkleri nasıl kullanabileceğine dair ip uçları vereceğiz.

Öncelikle detaylarda canlı renk kullanmanın en kolay yolu, niş ve kitaplık gibi dolapların içerisinde kullanılmasıdır. Hem odanızı hareketlendirir hemde çok cesur bir uygulama olmaz.

Ayrıca ufak süprizlerle de evinizi renklendirebilirsiniz.  Örneğin çekmeceleriniz açıldığında yandan görünen kısımlarını canlı renklere boyaya bilirsiniz ya da direkt olarak çekmece içlerini canlı renklere boyayabilirsiniz.

Modern bir dekorasyona sahip iseniz koltuk  ayaklarında canlı renk kombinasyonlarını kullanabilirsiniz.

Ayrıca sandalye ve tabure ayakları da canlı renkleri uygulamak için güzel detaylardır.

Beyaz bir dresuar üzerine yerleştireceğiniz kitaplarınızın arasına kitap kapağı canlı bir renk olan kitap yerleştirerek de odanıza renk katabilirsiniz.

Örnek Uygulamaları görmek için resim galerimize göz atabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Renkli Detaylar Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir