Ev Dekorasyon Fikirleri

Beyaz Renk İle Dekore Edilen Modern Ev Örneği

Bugün sizlerle paylaşacağımız ev aslında çok ilginç ve bir o kadar da lüks bir örnek. İtalyan tasarımcı Simone Micheli tarafından, imkansız gibi görünen, antikalar ile modern eşyaların bir arada kullanılarak tasarlanmış ve uzay üssü gibi görünen mükemmel bir ev örneği.

Simone Micheli gerçekten muhteşem bir şekilde imkansızı başarmış. Duyduğunuzda asla olmaz dediğiniz bu ev kusursuz bir iç tasarıma sahip. Rahatlatıcı, lüks ve cezbedici bir etki yaratıyor.

Evimizin ana rengi beyaz olarak seçilirken, yeşil ve turuncu gibi canlı renkler tamamlayıcı renk olarak kullanılmışlar. Evin genelinde modern ve lüks tasarımlara yer verilirken , eskitme ahşaplar ve antika aksesuarlarla kombinasyon sağlanmış.

Bu ev dekore edilirken, en küçük ayrıntıya kadar her şey tek tek düşünülmüş ve planlanmış. Mobilyaların tamanı Simone Micheli tarafından tasarlanan bu ev oldukça ferah, rahatlatıcı ve davetkar bir görüntü sergiliyor.

Bu muhteşem evi merak ediyorsanız sizleri resim galerimize davet ediyoruz.

Modern Dekorasyonlu Ev Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir