Ev Tekstili

3 Boyutlu Kilim Modelleri

KİLİME BİRDE BURADAN BAKIN

Asırlardır kullanılan kilimlerin günümüze kadar gelmesi ve günümüz teknolojisi ile buluşması sonucu ortaya gerçek anlamda harika ürünler olağan üstü görünümler çıkmıştır. Sizler ile paylaştığımız üç boyutlu kilimlerde gerçekten hem tasarım harikası hem de eskilerden şimdiye bir esinti.

Evlerde kullandığımız halılardan çoğu zaman sıkılır ve onlardan kurtulmak isteriz. İşte tamda bu his içerisinde iken üç boyutlu kilimler farklı bir fikir verebilirler.

Eğer salonunuzun ortasında bir çakıl havuzu hayal ederseniz kilimlere bir bakın. Ya da sonbaharda dökülen yaprak tanesini kilim olup salonunuzda olmasını isterseniz yine kilimlere bakın. Farklı olsun diye düşündüğünüz de ise yap bozlu modeli kesinlikle kaçırmayın.

 

3 Boyutlu Kilim Modelleri Resim Galerisi

 

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir