Oturma Odası Dekorasyonu

Doğtaş Oturma Grupları

MOBİLYA İŞTE BUDUR

 

Eğer bir marka yıllarca müşterisi ile kopmayıp yoluna devam edebiliyorsa o markanın ürünleri başarılı bir şekilde üretiliyor demektir.

 

Başarılı mobilyaların adreslerinden bir tanesi olan doğtaş yine bu sezonda oturma grupları ile göz kamaştırıyor. Hanımların en değer verip inceleyerek aldıkları mobilya türünden biridir oturma grupları.

 

Doğtaşta bunu bildiği için yine sanatı konuşturup birbirinden kullanışlı ve şık tasarımlara imza atmış. Köşe oturma gruplarında sade renklerin yanı sıra canlı renklerde kullanan üreticiler bahar renklerini de oturma gruplarının tamamında kullanmışlar.

 

Klasik mobilyalarında ise uzun zamandır modası geçmemiş olan taşlar ile mobilyayı canlandırmışlar. Yine kanepeleri ve koltukları çok kullanışlı yapıp zor beğenen hanımların kalplerini fethetmişler.

 

 

Doğtaş Oturma Grupları Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir