Düğün Paketleri

10 Bin Liralık Bütçe ile Alınabilecek Beyaz Eşya Düğün Paketleri

Düğün hazırlıkları aşamasında en çok talep gören düğün paketleri arasında beyaz eşya paketleri yer almaktadır. 10 bin TL’lik bütçe ile satın alabileceğiniz beyaz eşya paketlerini sizin için araştırdık. Sonuçları gelin hep birlikte görelim.

Beko Ekonomik 4’lü Düğün Paketi

4.799 TL fiyatla size sunulan Beko Ekonomik 4’lü Düğün Paketi, oldukça uygun fiyatı ile bütçenizi yormamaktadır. Çift kapılı buzdolabı, Led TV, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ürünlerinin yer aldığı paket ile evinizin en temel ihtiyacını en uygun fiyatlarla almış olabilirsiniz.

Arçelik Çeyiz Seti (2372 Cfı + 8103 Yps + 6354 I)

İçerisinde buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi bulunan Arçelik çeyiz seti, 6.999 TL yerine 5.490 TL fiyatla size sunulmaktadır. 2372 CFI A+ 505 Lt Kombi Tipi Inox Buzdolabı, 8103 YPS A+++ 8 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi ve 6233 A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi modellerinin yer aldığı bu paket en avantajlı beyaz eşya paketleri arasında yer almaktadır.

Hotpoint – Ariston Şık Siyah Düğün Paketi

Hotpoint-Ariston BMD 725 GH F (TK) BUZDOLABI, LFF 8M121 B EU Bulaşık Makinesi, FMF 923 K TK Çamaşır Makinesi ürünlerinden oluşan beyaz eşya düğün paketi, 6.599 TL fiyatla size sunulmaktadır. Farklı tasarımlardan hoşlanan kişiler için siyah rengi ile dikkat çeken bu paket, oldukça uygun fiyatı ile de göz doldurmaktadır.

Beko Premium Düğün Paketi

Siyah beyaz eşya arayışında olan yeni evlenecek çiftlerin tercih edebilecekleri paketler arasında yer alan Beko Premium Düğün Paketi, siyah cam tasarımı ile göz doldurmaktadır. Paket içerisinde çamaşır makinesi, Led TV, bulaşık makinesi ve buzdolabı bulunmaktadır. Fiyatı ise 8.599 TL olarak karşınıza çıkmaktadır.

Beko ÖTV İndirimli Çeyiz Paketi

Beko Düğün paketleri beyaz eşya seçenekleri içinde yer alan Beko ÖTV İndirimli Çeyiz Paketi, ÖTV indirimi avantajını değerlendirmek isteyenler için oldukça uygundur. 3.499 TL fiyata sahip olan paketin içerisinde yer alan ürünler ise çamaşır makinesi, buzdolabı ve turbo fırındır.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Bunları nasıl alırız çok beğendim sıfırdan ev düzeceğim ne yapmam lazım ben berlindeyim Nisa’nda gelmeyi düşünüyorum

  2. Neden cevap vermiyorsunuz bunları nasıl alırım ben almanyadayım Türkiye’deki evime almak istiyorum

  3. Neden cevap vermiyorsunuz bunları nasıl alırım ben almanyadayım Türkiye’deki evime almak istiyorum

  4. Ben berlindeyim bu mobilyaları Sinop’a almak istiyorum ne yapmam lazım bana bilgi verirmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir