Düğün Paketleri

En Şık 5 Enza Home Düğün Paketi

Yataş Grup’un bir konsept markası olan Enza Home’un yemek odası, yatak odası, oturma odası çeşitleri ile farklı koleksiyonları birleştirerek sizlere 5 adet benzersiz düğün paketi oluşturduk.

Mobilyasında beyaz rengin hakıim olduğu enza home yatak odası, enza home yemek odası, enza home koltuk takımları ve enza home tv ünitesinden oluşan 4 lü enza home düğün paketi fiyatı 15.757 liradır.

Ahşap görünümün hakim olduğu yemek odası takımı evlerinde rahatlığına düşkün olanların tercih ettikleri ürünlerinden bir tanesidir. Dolce yemek odası takım fiyatı 3.496 liradır.

Beyaz ve lacivert renginin eşsiz uyumu ile kombinlenmiş Folk Enza home yatak odası mobilya fiyatı 5.491 liradır.

Mavi renk huzuru temsil eden renklerden bir tanesidir. Simena enza home koltuk takımı fiyatı 5.246 liradır.

Retro tarzı, meşe ve beyaz renk ile kombinlenmiş tam takımı mevcut olan elena enza home tv ünite fiyatı 899 liradır. Enza home düğün paketi fiyatı ise 14.570 liradır.

Komple düğün paketi kullanıcıya her zaman daha çok avantaj sunmaktadır. Sizler için hazırladığımız Enza home yatak odası, enza home yemek odası, enza home tv ünitesi, enza home koltuk takımlarını aşağıda yayınladığımız galeriden inceleyebilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir