Düğün Paketleri

Arçelik Beyaz Eşya Düğün Paketi Fırsatları

Arçelik beyaz eşya düğün paketi fırsatları yeni ev kuranların ya da beyaz eşyalarını yenileyecek olan kullanıcıların çok tercih ettikleri fırsat paketleridir. Genellikle Arçellik ankastre fırın seti, Arçelik bulaşık makinesi, Arçelik buzdolabı ve arçelik çamaşır makinesinden oluşan 4 lü setler halinde oluşturulsada içinde Arçelik ankastre fırın setinin olmadığı 3 lü setlerde oluşturulmaktadır. Arçelik beyaz eşya kampanya ürünleri ile oluşturulmuş Arçelik beyaz eşya düğün paketi fırsatlarının ucuzdan pahalıya doğru sıralandırılmış halini incelemeye ne dersiniz?

Arçelik ankestre fırın seti, 271 lt Arçelik no frost buzdolabı, 4 programlı Arçelik bulaşık makinesi, 7 kg Arçelik çamaşır makinesi Arçelik beyaz eşya düğün paketi fiyatı 7722 liradır.

Arçelik ankastre fırın seti, 530 lt Arçelik no frost buzdolabı, 3 programlı Arçelik bulaşık makinası, 7 kg Arçelik çamaşır makinesi toplam fiyatı 10.659 liradır.

Arçelik ankastre fırın seti, Arçelik 530 lt no frost buzdolabı, 6 programlı Arçelik bulaşık makinesi, 8 kg Arçelik çamaşır makinesi toplam fiyatı 11.969 liradır.

Arçelik ankastre fırın seti, 52 lt Arçelik no frost buzdolabı, 4 programlı Arçelik bulaşık makinası, 10 kg Arçelik çamaşır makinesi toplam fiyatı 13.801 liradır.

Arçelik ankastre fırın seti, 6 Program Arçelik bulaşık makinesi, 520 lt Arçelik no frost buzdolabı, 8 kg Arçelik çamaşır makinesi toplam fiyatı 16.458 liradır.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir