Düğün Paketleri

Modalife Elit Düğün Paketi’nde Neler Var?

Türkiye’nin düğün paketçisi Modalife Mobilya, birbirinden şık ve birbirinden tarz ürünler ile evinizi güzelleştiriyor. Modalife düğün paketleri içinde yer alan birçok modelden size en uygun olanı seçmeniz de oldukça kolay görünüyor. Kişisel zevklerinize uygun olan ürünleri kolayca seçebileceğiniz geniş ürün yelpazesine sahip olan Modalife Mobilya, Elit düğün paketi ile de oldukça iddialı görünüyor. Elit düğün paketi içinde yer alan ürünleri sizin için daha yakından inceliyoruz.

Modalife Elit Düğün Paketi İçindekiler

Modalife Elit düğün paketi, hem yatak odası, hem yemek odası, hem de oturma odası grupları ile karşınıza çıkıyor. Hem şık hem de uygun fiyatlı takımlar arayan kişiler için oldukça ideal olan Modalife Elit Düğün Paketi, 3.270 TL yerine, 2.790 TL’ye size sunuluyor. En cazip fiyat garantisi ile en güzel şekilde evinizi dekore etmenizi sağlayan Modalife Mobilya, Elit düğün paketinde size sunmuş olduğu seçenekler ile de oldukça tercih edilir durumdadır.

Elit Yatak Odası Grubu

Modalife Elit Düğün Paketi içinde yer alan yatak odası grubunda 6 kapaklı gardırop, 2 adet komodin, 1 adet makyaj masası ve karyolalı yatak yer alıyor. Çift parça baza şeklinde konumlandırılmış olan Elit yatak odası, beyaz ve ahşap renginin mükemmel uyumu ile sizi karşılıyor.

Elit Yemek Odası Grubu

Modalife Elit düğün paketi içinde yemek odası da yer alıyor. 6 sandalyeli yemek masası, 1 adet vitrin, 1 adet TV ünitesi ve konsol bu takım içerisinde yer alıyor. Modern ve spor bir şıklığa sahip olan Elit düğün paketi içinde yer alan yemek odası da beyaz ve ahşap rengi karışımı ile karşınıza çıkıyor.

Elit Oturma Odası Grubu

Modalife düğün paketi seçenekleri arasında yer alan Elit düğün paketi içinde bulunan salon paketinde 2 adet ikili kanepe ve 2 adet tekli berjer yer alıyor. Bunun yanı sıra orta sehpa da pakete dahil edilebiliyor. Yatak olabilen koltukların sandıklı olma özelliği de onları fazlasıyla tercih edilir modeller arasına sokmaktadır.  

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir