Oturma Odası Dekorasyonu

Yenilenmiş Bir Oturma Odası Öncesi ve Sonrası Resimleri

Öncesinde resim de görüldüğü gibi oldukça eskimiş olan bu odamız bir tadilat sürecine giriyor ve büyük çaplı, etkileyici bir değişime uğruyor.

Öncelikle soğuk duvar rengi değiştirilerek sıcak sarı tonlarına boyanıyor. Şömine yine aynı yerinde kalıp üzerinde bir kaç değişiklik uygulanıp daha modern bir görüntü veriliyor.

Kapılar yenilenip,daha aydınlık bir görüntü için beyaz renk ile boyanıyor. Yerde bulunan duvardan duvara halı oldukça eski ve çirkin bir görüntü sergilediği için kaldırılıp, yerine ahşap parke uygulanıyor.

Eski koltukların yerini, modern tarzda oturma grubu alıyor. Ayrıca önceden oda da bulunan eski sarkıt lamba yerine, çok güze lbir avize takılıyor, kitaplık gibi diğer dekorasyon ürünleri ile de odamızın yenilenme süreci tamamlanıyor.

Oturma Odası Dekorasyonu Öncesi ve Sonrası Resimleri

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir