Teras ve Balkon Dekorasyonu

Yazın Balkonda Kullanabileceğiniz 10 Portatif Eşya

Yazın balkonlarda kullanabileceğiniz 10 portatif eşyayı araştırdığımız bu yazımızı okuyup hayatınıza pratiklik sağlayacak balkon ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında vazgeçilmez yaşam alanlarımız olan balkonları daha cazip hale getirebilecek portatif eşyalar nelerdir gelin birlikte inceleyelim.

 

 


1- Asma Masalar

Asma masalar balkonlar için rahatlık sunan eşyalardır. İstediğiniz zaman kaldırıp alan olarak da balkonunuzu genişletebilirsiniz.

2- Ayaklı Saksılıklar

Balkonların vazgeçilmezi çiçekler için, çeşitli saksılıklar bulunmaktadır. Ayaklı saksılıklar hem taşınabilir olması hem de dekoratif anlamda şık bir görüntü sunması ile beğenilerek tercih edilmektedir.

3- Katlanabilir Yataklar

Katlanabilir yataklar ile balkonlarda aradığınız huzurlu ortamı yakalayacağınıza eminiz. İsterseniz koltuk olarak kullanabileceğiniz bu yataklar portatiflik sağlaması ile balkon dekorasyonuna uygun tercihler olacaktır.

4- Katlanabilir Balkon Masası Setleri

Hem minimal hem de kullanışlılık sunması ile bir diğer balkon dekorasyonu önerisi de katlanabilir balkon masası setleridir. 

5-Ivır Zıvır Toparlayıcılar

Ivır zıvırlarınızı, gazetelerinizi, kitaplarınızı içine atabileceğiniz duvar sepetleri dağınıklıklarınızı toparlamak için kolaylık sağlayacak balkon eşyaları olarak karşımıza çıkmaktadır.

6- Korkuluk Sehpaları

 

Balkon demirliklerine istediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz korkuluk sehpaları akşam yemekleri için size çok yardımcı olacağa benziyor.

7-Tasarım Saksılar

Balkon demirlerine rahatça takıp çıkartabileceğiniz saksılar portatiflik açısından şık bir görüntü sunup rahatlık sağlayacaktır.

8- Saksı Panelleri

Saksı Panelleri çiçeklerinizi sergilemek için balkonlarda kullanabileceğiniz en kullanışlı dekor ürünlerindendir.

9-Balkon Demirlerine Uygun Katlanabilir Masalar

Balkon demirleri için özel olarak tasarlanmış ister ahşap ister diğer malzemelerden üretilmiş katlanabilir masalar küçük balkonlarda yer tasarrufu sağlar.

10-Çok yönlü Balkon Eşyaları

Hem sehpa hem de saksılık olarak kullanabileceğiniz balkon dekorasyonuna uygun demir ayaklı dekorasyon ürünüdür.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir