Diğer

Eviniz İçin Mobilyalar ve Kullanım Alanları

Eviniz İçin Mobilyalar ve Kullanım Alanları  

Gardrop kıyafetlerimizin saklandığı, yer tasarrufu yapmamızı sağlayan önemli bir eşyadır. Bu eşyanın işlevi kadar tasarımsal özellikleri de görsellik açısından önemli olmaktadır. Bu yüzden Minar Mobilya, modaya uygun, yatak odanıza görsel nezaket katacak mobilyaları sizler için satışa çıkartmaktadır. Minar mobilya ürün çeşitliliği ve nezih tasarımlarla insanların tercih ettiği firmaların başında gelmektedir. Bu yüzden 2 kapılı gardrop almak isteyen kişiler ister mevcut tasarımlardan, ister kişiye özel tasarımlarından tercihini buradan yapabilir : https://www.minarmobilya.com/kategori/gardrop

Gardrop Evin Hangi Bölümlerinde Kullanılır?

Gardrop evin her bölümüne yerleştirilebileceği gibi genellikle yatak odasında kullanılan bir eşya olmaktadır. Eşyaların evin içerisinde açık ortamlarda saklanması hem görsel açıdan hem de sağlık açısından uygun değildir. Çünkü eşyalar dışarıda kaldıklarında nemlenebilir, ya da kırışıklığa uğrayabilir. Bu kırışıkların giderilmesi için, eşyaların gardropta saklanması gerekmektedir. Bu doğrultuda gardrop kullanımı genel olarak yatak odasında tercih edilmektedir. Gardrop içerisine yerleştirilen kıyafetlerin özel eşyalar kategorisinde yer almaktadır. Özel eşyaların saklanması için kullanılan gardroptaki kıyafetlerin ütüsü bozulmaz ve gelen misafirlerin bu kıyafetleri görmesi engellenir. Ayrıca kıyafetlerin düzenli olarak saklanması, evin içinde kıyafetlerin kaybolmasını da engellemektedir. Bu sayede gündelik hayatta evden çıkarken bireyler kıyafetlerini rahatlıkla bulur ve giyinirler.  

2 Kapılı Gardrop Neden Tercih Edilir?

2 kapılı gardrop genellikle eşya sayısı çok olan insanlar tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca evli çiftler, 2 kapılı gardrop sayesinde tüm kıyafetlerini düzenli bir şekilde yer tasarrufu yaparak saklamaktadır. Çünkü 2 kapılı gardroplar 2 tane alınan gardroba göre daha az yer kaplamaktadır.   Sürgülü, kapaklı ya da çekmeceli dolap tercih etmek isteyen kişiler, Minar mobilyadan ürün siparişi verebilir. Trende uygun tasarımların sahibi olmak için, bizimle iletişime geçebilir ya da internetten sipariş verebilirsiniz. Kaliteli, özel tasarımları uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden tanıtımını yaparak, tüketicilere ulaştırmaktayız.

Kitaplık Modelleri

Kitaplıklar, sağlam ve hoş görüntüsü sebebiyle ahşap malzemelerden elde edilir. Firmamızda bulunan kitaplık modellerinde ahşabın her tür rengi kullanılmıştır. Doğal ahşap rengi, gri, siyah, koyu kahve, krem ve beyaz gibi renkli ürünlerimiz mevcuttur. Kitaplıkları mekanların büyüklüğüne göre tasarlayıp  ölçülendirme işlemi yapılarak sunmaktayız. Son zamanlarda en çok tercih edilen geometrik ve asimetrik kesimli mobilya kitaplıklara buradan ulaşabilirsiniz: https://www.minarmobilya.com/kategori/kitaplik

   

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir