Mutfak Dekorasyonu

Vitra İntema Mutfak Modelleri

KALİTE ŞİMDİDE MUTFAKTA

Kalitesini ve ününü dünyaya kanıtlamış, lafta değil kalitede bizi görün diyen vitra şimdide mutfaklara sihirli bir dokunuş ile kaliteyi, kullanışı, modern havayı getiriyor.

Gerçekten övgüye layık olan vitranın bu sene müşterilerine sunmuş olduğu intema mutfak modellerine bakalım. Vitra bütün ürünlerinde olduğu gibi mutfak dolaplarında da kalite ve estetik demiş çırakmış olduğu mutfaklar ile sözünü kanıtlamış.

Vitranın yeni sezonda en dikkati çeken mutfağı beyaz ağırlıkta olan ve bazı kısımlarında kahverengi ile hareketlendirilmiş olan modelidir.

Aynı zamanda tamamen beyaz renkte metal kuplar ile dizayn edilmiş olan mutfak modeli de çok huzurlu bir görünümdedir. Vitranın kalite anlayışı ile üretmiş olduğu mutfaktan çıkmak istemeyeceksiniz.

Vitra İntema Mutfak Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir