Genel Dekorasyon

Rengarenk İç Kapı Modelleri

BU KAPILAR ÇOK ŞIK

Eskilerde üretilen kapı modelleri birbiriyle aynı gibiyken, şimdiki kapı modellerine bakıldığında çok fazla modelin olduğu dikkati çekiyor ve bu durumda üreticilerin modayı takip ettiğini ve yenilikler konusunda cimrilik yapmadığını gösteriyor.

Son yıllarda çıkan kapı modelleri gerçekten kapı anlayışını değiştirecek tarzdalar. Anlayışı değiştirecek olan bir diğer fikir ise rengârenk tasarlanan ve gerçekten spor, modern ve şık olan kapılardır.

Özellikle canlı renklerden tasarlanmış olan bu kapıları çocuklarda çok beğenecekler. Kız çocuklarının odaları için pembe, erkekler için mavi, anne ve baba odası için turuncu ya da yeşil modelleri vardır. Ahşap malzeme ile yapılıp canlı renklerin tamamı uygulanan bu kapıları çok seveceksiniz.

Rengarenk İç Kapı Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir