Ev Dekorasyon Fikirleri

Vintage Dekorasyon Örnekleri

Öncelikle vintage dekorasyon‘un ne olduğunu hatırlayalım. Ev dekorasyonunda odak noktası oluşturmak için, belli köşelere dikkat çekmek için 1920-1940’ lı yılların eşyalarının yeni ile karıştırarak kullanılmasıdır. Vintage eşyalarla romantik bir köşe ya da oda oluşturabilirsiniz.

Vintage dekorasyonun en güzel yanı, bütün evi ya da bütün odayı değiştirmek zorunda değilsiniz. Büyüklerinizden kalan, eski fincanlar, tabaklar ya da her hangi bir eşyanın eski dantellerle beraber evinizde her hangi bir yere koyarak vintage dekorasyon modasına uymuş olursunuz.

Vintage dekorasyonda kullanılan belli başlı renk grupları bulunmakta. Bunların başında ilk sırada pembe yer almakta ve maviler, beyazlar, toprak tonları ve yeşiller kullanılarak oluşturuluyor. Ayrıca vintage dekorasyonun ayrılmaz diğer parçası ise çiçekler ve kuşlar.

Sizlere fikir vermesi için vintage dekorasyon örneklerini derledik. Güzel ilhamlar alacağınızı düşünüyoruz.

Vintage Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir