Ev Dekorasyon Fikirleri

Modern Dekore Edilen Sofistike Bir Daire Örneği

Bu dairemiz tam anlamıyla profesyonelce dekore edilmiş. Bildiğiniz gibi modern ev dekorasyonu denilince daha soft renkler akla gelir. Ayrıca bu tarz dekorasyonda odak noktalarında canlı ve cesur renklerle evler hareketlendirilir. Fakat bu düşünüldüğü kadar kolay değildir. Renkler iyi ayarlanmalıdır. Doğru renkler kullanılmalıdır. İşte bugün ki evimiz her şeyin yerli yerinde kullanıldığı mükemmel bir örnek.

Bu dairemiz , sade, zarif ve sofistike bir atmosfere sahip. Dairemiz 180 metre kare oturum alanına sahip geniş bir daire. Evimizde minimalist düzen tercih edilmiş. Renkler,mobilyalar ve ipek duvar kağıtları çok zarif.

Yatak odasında kullanılan lacivert duvarlar ve onlarla uyumlu renkte, zarif tasarımlı sandalye ile de bütün hava değişmiş. Evimizi incelemek için resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

 

 

Modern Dekore Edilen Sofistike Bir Daire Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir