Ev Dekorasyon Fikirleri

40 Metre Karelik Küçük Daire Dekorasyonu

İdeal ev denilince ilk akla gelen büyük evler oluyor. Fakat artık yeni evliler ve yalnız yaşayanlar için ideal ev küçük evler oluyor. Son zamanlarda 1+1 evler ve 2+1 evler , küçük evlere olan rağbetin arttığının en iyi göstergesi.

Fakat bir sorun var. Küçük evler nasıl dekore edilecek!!!!!!! Çoğunlukta sıkıntı bu. Biz de sizler için sürekli küçük ev dekorasyonu ve stüdyo daire dekorasyon örneklerini paylaşıyoruz.

Bugün ki evimizde küçük bir daire örneği. Evimiz bir yatak odası,oturma odası, banyo ve mutfaktan oluşuyor. Bu evimize baktığımızda küçük bir dairenin de gayet ferah, havadar ve ihtiyaçları karşılayabildiği anlaşılıyor.

Küçük daire dekorasyonunda en önemli nokta her zaman söylediğimiz gibi, soft ve nötr renk tonlarını kullanmak. Ayrıca bu evimizde de olduğu gibi ahşap gibi doğal ürünleri tercih etmelidir. Küçük daire dekorasyonunda diğer önemli nokta ise küçük fakat fonksiyonel eşyalar kullanmak.

Güzel fikirler elde etmek için bu evimizin resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

40 Metre Karelik Küçük Daire Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir