Genel Dekorasyon

Villa Mimarileri

VİLLADA DEVRİM TASARIMLAR

Günümüzde beton yığınları arasından kaçıp daha bireysel ve daha sakin yaşam tercih edenler için villalar tasarlamaktadır ve bu tasarımlar gerçekten zengin bir yaşama kapı açar tarzdadırlar.

Gerek iç mimari olarak gerekse dış görünüm olarak özenle tasarlanan bu yapılar özel bir yaşam sunarken şehirleşmede yaşanan sıkışıklığa da bir çözüm niteliğindedir.

Yabancı filmlerde görmeye alışkın olduğumuz villalar artık ülkemizde de sıkça görülebiliyor. Mimarların özenle hazırladıkları villalar dileyene modern bir yaşam dileyene ise eski köşkler gibi bir görünüme sahip olan tasarımlarla küçük saray vaat ediyor.

Önündeki havuzu, yine bahçesinde bulunan kamelyası ve çocuk parkı ile yaşama kaliteli bir pencere açan villalar artık gitgide yaygınlaşıyorlar. Bunla da bitmiyor yeni yapılan villaların bir de içlerinde bulunan kapalı havuzlar insana gerçekten iç çektiriyor.

Villa Mimarileri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir