Ev Aksesuarları

Dekoratif Çeyiz Sandıkları

BÜYÜLÜ BİR KUTUCUK

Çeyiz sandıkları geçmişten günümüze genç kızlar için çok şey ifade eder ve sandıklar sadece köşe başlarını beklemek için üretilmemişler, aynı zamanda dekorasyona katkıda bulunacak görünümde tasarlanmış ürünlerdir.

Son yıllarda çıkarılmış çeyiz sandıkları ise gerçekten görülmeye ve kullanılmaya değer ürünler. Bu senenin yeni çeyiz sandık modellerini ise şu şekilde anlatabiliriz.

En dikkati çeken sandıklardan bir tanesi define sandıklarını anımsatan kahverengi ağırlıklı ve üzerin pırıltılı taşlarla süslenmiş olan modeldir.

Yine klasik ama çok tercih edilen bir model, beyaz deri kaplamalı üzeri parlak taşlı sandıktır. Farklılık arayanlar için yarı metal yarı deri kaplamalı modelde görülmeye değer. Çeyizlerin muhafazacısı olan sandıklar aynı zamanda evlerin dekorasyonları içinde katkı sağlayan ürünlerdir.

Hele ki son dönemlerin moda ürünleri istiridye çeyiz sandığı ya da kadife kumaş ve ince işlemelere sahip bu dekoratif çeyiz sandıkları salonlara dahi yakışacak tarzdalar. Biz sizler için bir birinden şık çeyiz sandığı modellerini bir araya getirdik. Resim galerimizi ziyaret ederek sandık modellerini inceleyebilirsiniz.

Dekoratif Çeyiz Sandıkları Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir