Ev Dekorasyon Fikirleri

Gri ve Yeşil Kombinasyonu İle Ev Dekorasyonu

DOĞANIN RENGİNDEN EVLERE ESİNTİLER

Ev ve iç mekân dekorasyonunda bazı renklerin birbirleri ile uyumlu olması dekorasyon için başarılı bir bitiş olmaktadır. Yine ana renklerden olan yeşil ve gri tonların birbiriyle uyumlu bir halde dekorasyon içerisinde yer almaları için neler yapılmalıdır hep birlikte bir göz atalım.

Gri tonlar ağırlıklı bir dekorasyona sahipseniz iç mekânın sıkıcı olmaması için canlılık veren yeşil renginden faydalanılabilir. Yine bu iki rengin arasına pembe ve fuşya renkleri de atılabilir.

Yeşil olması gereken bir duvarınız varsa ve bundan da vazgeçmeyi düşünmüyorsanız sizlere önerimiz gri renkte tasarlanmış olan dekor ürünleri kullanmanızdır. Yine ortama hareket katmak için farklı renklerde vazolar ve biblolar kullanabilirsiniz.

Biz sizlere fikir vermesi için gri ve yeşil rengin birlikte kullanılarak dekore edilen alanları bir araya getirdik. Resim galerimizi ziyaret ederek kendi evinize bu renk ikilisini nasıl dahil edeceğinize dair fikir sahibi olabilirsiniz.

Gri ve Yeşil Kombinasyonu İle Ev Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir