Ev Dekorasyon Fikirleri

Türkiye’deki En İyi Mobilya Markaları Listesi

Türkiye’deki en iyi mobilya markalarını merak eden incelemek isteyenler için hazırladığımız yazımızda, yatak odasından salon takımına oturma guruplarında genç odalarına kadar dilediğiniz tüm ürünleri temin edebileceğiniz mobilya markalarını biraraya getirdik. Türkiye’deki ünlü mobilya markalarının hemen hemen her şehirde şubesine ulaşabilir ya da internet sitelerinden dilediğiniz ürünleri inceleyip seçebilirsiniz.

1-Bellona Mobilya

1997 Yılında Kayseri’de faaliyete geçen firmada dilediğiniz her ürünü bulmanız mümkündür. Özellikle Bellona yatak odası, Bellona salon takımı ve Bellona koltuk takımı kullanıcı tarafından çok beğenilmektedir. Bellona yatak fiyatlarını incelemenizi tavsiye ederiz.

2-Enza Home

Yataş gruba ait olan konsept markada müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Modern çizgilerin hakim olduğu Enza Home markasında Enza Home köşe takımları ve Enza Home tv ünitesi tasarımları çok dikkat çekmektedir.

3-Mudo Consept

Mudo 1964 yılında küçük bir dükkanda faaliyetine başladıktan sonra dünya modasını yakalayıp moda trendlerini takip etmesi ile hızlı bir şekilde büyümeyi başaran bir firmadır. Mudo Consept outlet mağazalarından ihtiyacınız olan ürünlere uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

4-Kelebek Mobilya

1935 yılında İstanbul’da kurulan firmanın yükselmesinde en çok etkili oran ürünü Kelebek mobilya genç odası takımlarıdır.

5-Ikea

1930 Yılında İsveç’te kurulan firma günlük hayatı kolaylaştıracak ürünleri ile ön plandadır. Ikea indirimlerini Ikea kataloglarından inceleyebilirsiniz.

6-Mondi Mobilya

1993 te Kayseri’de kurulan firmanın mondi koltuk takımları çok rağbet görmüştür. Mondi kampanyalarını takip ederseniz uygun fiyatlı mobilyalara sahip olabilirsiniz.

7-Adore Mobilya

1990 yılında Ankara’da kurulan firma ucuz mobilya almak isteyenlerin çok tercih ettiği markalarından bir tanesidir. Mobilyaların ucuz olma sebebi demonte olarak satılmasıdır.

7-Kilim Mobiya

8-İpek Mobilya

9-Çetmen Mobilya

10-Doğtaş Mobilya

11-Tepe Home

12-İstikbal Mobilya

13-İder Mobilya

14-Vivense

15-İdaş

 

Türkiyedeki En İyi Mobilya Markaları Listesi 2023

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir